فیبر نخ دار با بهترین کیفیت

ورق فيبر نخ دار متشكل از الياف كتان و رزين فنوليک بوده و در فشار ۲۰۰۰ تن و حرارت بالا ساخته میشود.

این کامپوزیت دارای خواص مکانیکی بالا بوده و قابل تراشکاری و ماشین کاری میباشد، همچنین این فیبر ها عایق الکتریکی و حرارتی است.
از دیگر مزیت های فیبر نخدار میتوان به پانج پذیری و قابلیت برشکاری آن اشاره کرد.

تماس با فروشگاه محصولات عایق الکتریکی عایق نوین
فیبر نخ دار
فیبر نخ دار
فیبر نخ دار

فیبر عایق نخدار

فیبر عایق نخدار از انواع فیبرهای صنعتی است که در این شرکت طبق تولید می شود. در ساخت DIN- و 7735 ASTM استانداردهای این فیبر از نوعی پارچه کتان مخصوص و رزین فنولیک به عنوان مواد پایه و دیگر افزودنی ها استفاده میگردد.

فیبر نخی نخدار تحت فشار و دمای بالا تولید شده و به همین دلیل از تراکم فوق العاده و استحکام مکانیکی و مقاومت الکتریکی و حرارتی بسیار عالی برخوردار بوده و برای ماشینکاری و تراشکاری انتخاب بسیار خوبی است، از دیگر مزایای فیبر های نخدار مقاومت در برابر سایش میباشد.

شرکت عایق نوین فاخر با توجه به دانش فنی و تسلط بر مهندسی پیشرفته مواد، این فیبر را در دو کلاس متفاوت با توجه به محیط مصرف و درخواست مشتری ارائه میدهد.

فیبر نخ دار
فیبر نخ دار
فیبر نخ دار

آنچه باید درباره فیبر نخ دار بدانید:

فیبر نخ دار یکی از پرکاربرد ترین و بهترین ها در بین فیبر ها است که از پارچه مقاوم و متشکل از الیاف کتان و مستحکم شده به رزین فنولیک است.

این فیبر در حرارت بالا و فشار 200 مقاومت بسیار بالایی دارد و این محصول به نوعی در جزء فیبر های صنعتی محسوب میشود و در بسیاری از صنایع و کار ها کاربرد دارد.

این فیبر های پر کاربرد در سایز های 5/0 تا 300 میلی متر تولید می شود و به بازار عرضه میگردد، که باز هم سایز آن بستگی به نیاز صنایع و کار دارد.

ویژگی های فیبر نخ دار

از ویژگی و قابلیت های این محصول میتوان به پانچ کاری و تراشکاری اشاره کرد و مانند فیبر استخوانی برای این کار نیازی به دستگاه های دقیق نیست و به راحتی میتوان آن را پانچ کاری و تراشکاری نمود.

دیگر مزیت های این محصول مقاومت الکتریکی و مقاومت در برابر هرگونه نیروی سایشی و… است که از خواص مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است.

به دلیل مزیت های و قابلیت های موجود در این محصول، فیبر نخ دار از جایگاه ویژه ای در صنعت برخوردار است.

تولید و عرضه این ورق ها در دو اندازه نازک و ضخیم است که نوع نازک آن در صنایع های الکتریکی بسیار کاربرد دارد، نوع ضخیم این ورق ها در ساخت قرقره، چرخ دنده، واشر و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد فیبر نخ دار

ورق فیبر نخ دار متشكل از الياف كتان و رزين فنوليک بوده و در فشار ۲۰۰۰ تن و حرارت بالا ساخته میشود.
این کامپوزیت دارای خواص مکانیکی بالا بوده و قابل تراشکاری و ماشین کاری میباشد، همچنین این فیبر ها عایق الکتریکی و حرارتی است.
از دیگر مزیت های فیبر نخ دار میتوان به پانج پذیری و قابلیت برشکاری آن اشاره کرد.

تماس با فروشگاه محصولات عایق الکتریکی عایق نوین

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست