لوله ذغال جوش

لوله ذغال جوش یا همان هسته امپیدر (impeder core) اصلی ترین جزء جهت تولید پروفیل و لوله است.

بدین شکل که می توان گفت ذغال جوش یا همان امپیدر نقطه اصلی جهت القای از کویل است و از مواد اولیه و پروفیل و بخش ثانویه در سیستم درز جوش است.

لوله ذغال جوش

به طور قطع لوله ذغال جوش بهترین انتخاب جهت کیفیت جوش و بهره وری و همچنین توان مصرف شده و بالا بردن کیفیت درز جوش می باشد.

شركت عايق نوين فاخر ارائه دهنده ذغال جوش برای کاربرد های جوشکاری فرکانس بالا و درز جوش با طراحي منحصر بفرد می باشد.

نام های مختلف لوله ذغال جوش

ذغال جوش، لوله امپيدر، لوله امپدر، هسته امپيدر، لوله ذغال جوش، لوله جوش پروفيل، لوله نسوز، لوله زغال جوش، لوله زغال، لوله ذغال جوش

نام دیگر لوله ذغال جوش هسته امپیدر است، لوله ذغال جوش یک تجهیز مهم جهت جوش دادن لوله و پروفیل در فرکانس بالا است که با دستگاه درز جوش می توان از لوله ذغال جوش استفاده کرد، کیفیت و جنس مواد سازنده لوله ذغال جوش اهمیت زیادی دارد چرا که تأثیر زیادی در ساخت لوله می گذارد.

تأثیر کیفیت و جنس روی ماندگاری، طول مدت و کیفیت فرآیند جوشکاری اثر گذار است، انواع مختلفی از لوله ذغال جوش در بازار موجود است و تولید می شود و در اندازه ها و ابعاد مختلفی موجود هستند که هر کدام کاربر خاصی دارند.

لوله ذغال جوش یا هسته امپیدر، Impeder Core چیست؟

شارژ مغناطیسی که توسط سیم پیچ کار یا کویل به وجود آمده را لوله ذغال جوش به ناحیه مورد نظر برای جوش دادن لوله متمرکز می کند، بنابراین لوله ذغال جوش راندمان فرآیند درز جوش را افزایش می دهد، در نتیجه برای درز جوش و جوش با فرکانس بالا از ذغال جوش استفاده می شود چرا که راندمان را افزایش می دهد.

اهمیت لوله ذغال جوش

با توجه به این که کیفیت لوله ذغال جوش روی کیفیت جوش، بهروری، توان مصرفی و کیفیت درز جوش تأثیر می گذارد انتخاب هسته امپیدر اهمیت زیادی دارد، عایق نوین ارائه دهنده هسته امپیدر است شما از این تجهیز می توانید در درز جوش طرای شده با مواد اولیه K 2006 و جوشکاری فرکانس بالا استفاده کنید.

کاربرد لوله ذغال جوش

از لوله ذغال جوش در صنایع نورد و پروفیل سازی استفاده می شود، این تجهیزات در مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند، در ادامه عمده ترین کاربرد های آن را بیان می کنیم:

  • لوله شوفاژ ها
  • لوله های انتقال آب
  • در تأسیسات
  • لوله های انتقال گاز
  • ساخت لوله
  • ساخت پروفیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست